Prečo práve my?

Široký sortiment

V našej predajni nájdete vyše 2000 produktov od rôznych výrobcov a značiek či domácich alebo aj zahraničných. Vždy je z čoho vyberať. Máme produkty od značiek ako slowtella, provita a ďaľšie. Náš sortiment neustále upravujeme aby sme vám priniesli novinky ktoré by sa vám mohli páčiť.

Pre celú rodinu

U nás nájdete produkty pre vaše deti, vás aj vašich rodičov. Predávame rôzne zdravšie alternatívy tradičných produktov z reťazcov. Pre deti napíklad sušené ovocie alebo rôzne tyčinky z ovocia a orechov. Pre vás napríklad múky na kváskovanie, čísté mandľové maslo alebo prírodnú kozmetiku. Pre vašich starých rodičov máme rôzne druhy alternatívnej medicíny ako napríklad biominerály, čaje serafin alebo dračiu krv.

Spôsoby stravovania

Zdravíčko podporuje rôzne druhy stravovania ako napríklad vegan, vegetarian, raw alebo bezlepkárov. Preto predávame mnohé alternatívy tradičných produktov bez živočíšnych látok, tepelnej úpravy ale aj bez lepku.

Zdravý životný štýl

V zdravíčku nájdete produkty ktoré sú nielen zdravé ale aj za zdravú cenu. Tradičné produkty z reťazcov sú plné éčiek, modifikácii a rôzneho iného odpadu ktoré ubližujú ľudskému telu a jeho prirodzeným funkciám. Preto my predávame produkty číste a prírodne tak ako sme ich boli zvyknutý príjmať tisícky rokov.